Borisfen-S

English version open.
О компании

Наши работы (Профайл)

Наши проекты

Сервисные услуги

Дистрибуция В підтримку українського кінематографу:

Мальовнича Україна в анімації!

 

Проект анімаційного фільму „Літа мої...”, присвяченого творчості М. Приймаченко

 

Шановні друзі!

 

Кожна людина, яка не байдужа до української народної творчості, має свідоме уявлення про творчість Марії Приймаченко. Відома народна художниця, поетеса, заслужений діяч мистецтва України, майстер народної творчості, лауреат Державної премії ім. Т.Г.Шевченка Марія Приймаченко народилася і творила в Іванківському районі (Київська обл.) . Її ім'я прославило наш край на весь світ. Народилася вона в 1908 році, отже маємо вже зараз запланувати певні заходи щодо вшанування художниці в межах святкування ії сторіччя.

Малюнки М. Приймаченко Малюнки М. Приймаченко
Малюнки М. Приймаченко Малюнки М. Приймаченко

Наша незалежна українська анімаційна студія „Борисфен-С” підготувала проект десятихвилинного мальованого, кольорового, звукового анімаційного фільму під назвою „Літа мої ...”. Для співпраці також залучена державна студія анімаційних фільмів „Укранімафільм”.

 

Наша анімаційна стрічка- це гімн єдності та любові . Доступною та зрозумілою всім мовою анімації ми шануємо мудрість художниці та людяність ії творчості, тісно переплетеної з культурним спадком України.

 

Ми не ставили собі метою імітувати стилістичні особливості художниці. Для цього є альбоми, виставки та наукові фільми. В фільмі ми відходимо від стандартних вирішень цієї теми, нас більше цікавить інтонація життєрадісності, гумору, іронії, карнавальної стихії – усім цим сповнені роботи і персонажі художниці.

 

Найголовнійше в творчості Приймаченко- це абсолютна перемога добра і миру, це саме життя. Ця філософія життєствердження є дуже актуальною саме сьогодні. Фільм має навіювати всім – і дорослим і малим , що життя – воно чудове і чарівне! А це і є те положення, яке намагалася донести до нас Марія Приймаченко в кожнії своії роботі. Інвалід з дитинства, вона наділяла духовністю весь світ природи і людей. Любов до життя , до людей і до всього, що оточує нас у природі – це завжди буде набагато вищим і ціннішим, аніж будь-які політичні, національні, релігійні або інши суперечки, які спонукають людей забувати, для чого вони прийшли у цей світ.

 

За основу персонажів фільму взяті образи творчості Марії Приймаченко. Це ії літа в образі дівчат, це „діди”, це й прості селяни-ії земляки, це ії улюблений образ доброго та міцного лева, це й так звана „Хижачка”, - такий собі ненажерлевий та простакуватий птах. Всі ці незвичайні гості йдуть до Марії та святкують ії день народження, бо вона їх створила з любов’ю, от же вона іх матуся. Це велика юрба дивовижних істот- танцюючих, співаючих, веселих, сумних. Це свято Марії. На екрані весь час- тількі те, що вона намалювала, навіть феєрверк. Пісня „Літа мої молодії...” – музичний лейтмотив всієї картини.

 

Кожен з нас може згадати якісь улюблені образи з дитинства, будь то квіти або ведмедики з ковдри, олені зі скатертини чи птахи з рушника. Вони – добрі свідки нашого дитинства. Таких образів знайдемо безліч на картинах Маріїї Приймаченко. Тому вони ї дивляться в наші душі великими очима , питаючи – „Так, це ти, мій друже, а чи не скривдиш мене зараз?” Ні. Не скривдемо, бо все пам’ятаємо.

 

Отже ми сподіваємося, що Ви також приєднаєтесь до нас і підтримаєте цей некомерційний проект. Так, він дійсно не комерційний. Але він має перевагу знайти шлях до серця кожного , хто прагне миру та злагоди в Україні. Запрошуємо Вас до співпродюсування та співвиробництва цього суто українського проекту. Кошторис фільму складає 350 тисяч гривень, що не перевищує звичайного бюджету анімаційного фільму за державним замовленням. Ми пропонуємо Вам подивитися підготовлений нами „аніматік” майбутнього фільму, який дає загальне уявлення про сюжетну канву , персонажі , музичне оформлення. До речі, авторами сценарію фільму „Літа мої...” є відомий режисер В.Гончаров і художник-постановник Е. Кирич.

 

Володимир Гончаров був режисером в таких фільмах, як „Чумацький шлях”, „І сестра їх Либідь”, „Пригоди малюка Гіпопо”, та інших. Едуард Кирич – сценарист дуже відомих анімаційних фільмів „Як козаки олімпійцями стали” та „Як козаки у хокей грали”. Він також був художником-постановником фільмів „Як козаки наречених виручали” та інших фільмів серії „Про козаків”. В виробництві серіалу „Пригоди капитана Врунгеля” Е.Кирич брав участь як художник. Таким чином, у нас є усі підстави сподіватися, що наш фільм „Літа мої” також буде вдалим і помітним в історії українського кіномистецтва.

 

Аніматік "Літа мої..."
Нажмите ниже, чтобы посмотреть ролик в желаемом размере
LOW 180x144 (2,4 МБ)

HIGH 360x288 (4,6 МБ)

 

 

Віктор Слєпцов

Телефон: (044) 518-90-73

Факс: (044) 228-80-87

E-mail: borisfen.s@gmail.com

 

  

ВЕРНУТЬСЯ НАЗАД НА СТРАНИЧКУ УКРАИНСКИХ АНИМАЦИОННЫХ ФИЛЬМОВ